Saatmine

Saatmine


Kauba kohaletoimetamiseks kasutame peamiselt Omniva (Eesti Post), Smartpost'i (Itella) ja DPD pakiautomaatide või kullerite teenuseid. Saadetis läheb reeglina Saaja poole teele 1-2 tööpäeva jooksul peale nende eest tasu laekumist meie kontole. Näiteks: teed teisipäeva ennelõunal tellimuse ja tasud koheselt pangalingiga. Me postitame paki teisipäeval ning soovitud pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati juba kolmapäeval. Täna tellid - homme käes!

Palume pühade ja tähtpäevade ajal arvestada siiski pisut pikema tarneajaga, kui tavaliselt. Sageli võivab pakiautomaadid olla ületäituvuses ning sellest tulenevalt võib ette tulla viivitusi. Palun mine oma pakile alati esimesel võimalusel järgi, nii aitame ka teistel oma pakid kiiremini kätte saada! 

Omniva pakiautomaatide hõivatust saate näha ka nende kaardilt Omniva kaart

 

Kuidas on tellimused kliendile saatmisel pakitud? Kaup saadetakse diskreetselt kas turvaümbrikus, -kotis või karbis.

Siinkohal kasutame pakendamisel sageli korduvkasutuses materjali ehk pakkides olev täitematerjal kilekotid ning ka karbid ise võivad olla juba kasutuses olnud. Ehk oleme rohelise meelega. Seega, kui näiteks sinu kondoomid või õli on saatmisel paki sees veel omakorda pakendatud kilekotti, mis ei ole tuttuus, aga kotina korras (hoiab tooted koos või kaitseb), siis tea, et sellega on kaup jõudnud meile ja nüüd taaskasutame seda omakorda. Samuti on enamik täitematerjali (paber, mullikile) juba uuel ringil.