zone

 KUIDAS OSTA?

Meie internetipoest ostmiseks ei ole vaja ennast kindlasti kliendiks registreerida, kuid soovitame seda teha, kuna sellisel juhul näete oma tellimuse staatust ning ka hiljem on võimalik vaadata, mida on omale või ka kaaslasele soetatud. Ostmine meie internetipoest on lihtne ja turvaline:

Soovi korral võite ühe tellimuse teha korraga kolmest e-poest: kirg.ee, vibes.ee ja ime.ee - ostukorv on üks ning ka transpordikulu ühe pakina saadetuna on ühine. kirg.ee ja vibes.ee poest ostmiseks, pead olema vähemalt 18 aastat vana.

 1. Valige kaup ja pange see ostukorvi. 
  • Soovi korral saad ostukorvis toodete koguseid muuta
  • Kui Sul on mõni meie sooduskupong, sisesta kupongi kood ostukorvis toodete nimekirja all olevale väljale "kupong" ja vajuta "ok" nupule.
 2. Sisesta kauba saatmiseks vajalikud andmed (nimi, telefoninumber, meiliaadress ja kulleriga saatmise korral ka tarneaadress, mis tekib peale kulleri valikut) või registreeri püsikliendiks/logi sisse.
 3. Määrake kohaletoomise viis ning valige sobiv automaadi nimetus ja/või kättetoimetamise aeg
 4. Valige makseviis
 5. Lugege ja nõustuge kasutajatingimustega
 6. Vajuta "Salvestan andmed ja maksan" nupule 

Seejärel suunatakse Sind edasi kas panka või tellimuse lehele sõltuvalt valitud makseviisist.

Tasudes läbi pangalingi, vajuta peale makse sooritamist pangas kindlasti "Tagasi kaupmehe juurde" nupule. Kui see jääb tegemata ei jõua info makse kohta pangast koheselt meie infosüsteemi.

Juhul, kui mõni eelnimetatud tingimus on täitmata, ilmub selle kohta kiri maksetingimuste kohale (nt vali pakiautomaat).

Kaup saadetakse diskreetselt kas turvaümbrikus või karbis - puudub info saadetise sisu või kirg.ee/vibes.ee poe kohta.

 

 • Kauba ostukorvi lisamine ei kohusta Teid ostma.
 • Saate ostukorvis alati kaupu kustutada ja koguseid muuta.
 • Tellimust tegemata Teie ostukorvi sisu ei broneerita.
 • Tellimus on aktiivne ca 3 tööpäeva, peale seda tellimus tühistatakse ning kaubad on broneeringust vabad.
 • Tellimuse staatust näete oma tellimuste all, kui Teil on konto, olete tellinud sisseloginuna ning olete vaatamisel sisse loginud.

Pangarekvisiidid:

Saaja: Tuust oü

Arvelduskonto: EE201010220050228013

Vastuse oma küsimusele võid leida ka jalusest "Abi ja KKK" alt.

Transport

Kaubad toimetatakse Teieni kas Omniva/Eesti Post'i, SmartPost'i või DPD vahendusel. Kaup läheb reeglina Teie poole teele 1-2 tööpäeva jooksul peale nende eest tasu laekumist meie kontole.

 

Omniva (pakiautomaat) - 2,69 eur

SmartPost - 2,79 eur

DPD pikup pakipoed/automaadid - 2,74 eur

Omniva - kättesaamine postkontorist - 4,42 eur

Omniva kuller - E–R kell 8–20, L 10–15. Saajale helistatakse ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks - 5,40 eur
SmartKuller - Pakk väljastatakse kliendile soovitud aadressil ning märgitud ajavahemikul - 5,40 eur
SmartPost Soome - 11 eur
Tasume ise siseriikliku saadetise transpordikulu pakiautomaati, kui tellimuse toodete summa ületab 50 EUR'i. Sellisel juhul valige sobiv SmartPost'i või Omniva automaat (hind 0,00 eur). Kullerteenuste valikul kehtestatakse soodsam hind.

Klientide paremaks teenindamiseks on lehe parempoolses alaservas võimalus chat'i vormis jooksvalt klienditeenindajaga suhelda. Kui see pole hetkel võimalik, siis kasutage kontakt'i vormi või võtke palun ühendust meilitsi info@kirg.ee , info@vibes.ee või info@ime.ee - üritame Teie kirjale vastat nii kiiresti, kui võimalik.

Head ostlemist ja palju naudinguid,

kirg.ee

vibes.ee

ime.ee